Sedem članov JK Acron Slovenj Gradec je nastopilo na močnem mednarodnem turnirju na Poljskem

Konec minulega tedna je sedem članov JK Acron Slovenj Gradec nastopilo na močnem mednarodnem turnirju v Krakowu na Poljskem, kjer je sodelovalo 688 judoistov in judoistk iz 20 držav. Koroški borci so osvojili 3 odličja. Maticu Razdevšku v čast je zaigrala slovenska himna, s tremi zmagami se je povzpel na najvišjo stopničko v konkurenci mladincev do 60 kg. Jaka Samec je v isti kategoriji s tremi zmagami in porazom osvojil 3. mesto. S tremi zmagami si je zlato priboril tudi Roman Hontiuk do 46 kg v starostni kategoriji do 16 let.
Nastopili so še Domen Prednik, Ožbi Pandev, Taj Temniker in Ožbej Sovinc.
Domen, Matic, Ožbi in Jaka so tekmovali tudi v konkurenci kadetov, kjer je slednji osvojil 7. mesto.
Vir: Judo Koroška