OK Fužinar se je častno poslovil v četrtfinalu državnega prvensta

Sinoči je bila v telovadnici OŠ Prežihov Voranc odigrana še druga tekma četrtfinala državnega odbojkarskega prvenstva med ekipama Fužinarja in ACH Volleya. Ljubljančani so zmagali s 3:1 (15, 16, -21, 16) v nizih in se s skupnim izidom 2:0 uvrstili v polfinale. Odbojkarji Fužinarja so se uspešno upirali favoriziranim gostom in uspeli dobiti tretji niz. Kaj več pa je bilo proti najboljši ekipi v državi težko pričakovati. Odbojkarji Fužinarja na čelu s trenerjem Bogdanom Veličkovićem in njegovim pomočnikom Mitjo Ježom pa si za prikazano v letošnji sezoni zaslužijo vse čestitke.

Trener Bogdan Veličković je za naš portal povedal naslednje:

“Čestitke mojim varovancem za prikazan boj z najboljšo ekipo v Sloveniji. Zadali smo si cilj, da osvojimo niz, to smo tudi storili. Ekipi ACH želim veliko uspeha v polfinalu ter uresničitev ciljev, ki jih imajo. Zahvalil bi se našim navijačem, ki so nam bili tudi včeraj v veliko podporo in upam, da bodo z nami tudi naslednjo sezono. Ko se sliši njihov zven s tribune na Prežihu, smo skoraj nepremagljivi. S to tekmo smo zaključili letošnjo sezono in še enkrat vsem čestitke za to zgodovinsko sezono, igralcem, predsedniku Davidu Slatinšku, mojemu pomočniku Mitji Ježu, ki dela tudi v mlajših kategorijah ter seveda učitelju Ožbiju Zmagaju, ki postavlja temelje našim otrokom. Fužinar je spet v vrhu slovenske odbojke in naredili bomo vse, da tu ostane še dolgo.”