Korotan z zmago razveselil svoje navijače

Nogometaši Korotana so nocoj z zmago nad ekipo Brežice 1919 Terme Čatež dokazali, da je bil poraz v prejšnjem krogu v Dobrovcih le posledica slabega dne. Z zanesljivo zmago z 2:0 proti dobrimi, neugodnimi Brežičani so prišli na trenutno sedmo mesto na lestvici 3.SNL vzhod. Tekma med Fužinarjem in Šampionom je bila preložena.

Kakšnih 150 gledalcev na Prevaljah po izenačeni igri v prvem polčasu ni videlo zadetkov. V drugem pa so bili boljši nogometaši Korotana, ki so dobro igro kronali z dvema goloma.

Najprej je v 54.minuti zadel Andraž Bijol, v izdihljajih tekme, v prvi minuti sodnikovega podaljška pa še Grega Klarič.

Minuto pred tem je bil pri gostih izključen Denis Buzuk.

Prevaljčani tako nadaljujejo s serijo dobrih iger in rezultatov na domačem igrišču, kjer so po uvodnem remiju trikrat zaporedoma zmagali. V naslednjem krogu bodo gostovali v Staršah, igrali bodo proti ekipi Maripol Starše, ki je na lestvici mesto pred njimi.