Slovenjgradčani po napeti končnici premagali Maribor Branik

Rokometaši Slovenj Gradca so v 12.krogu prve rokometne Lige NLB po napeti končnici premagali ekipo RK Maribor Branik s 26:23. Zmaga je zaslužena, a težko priborjena. Z njo so se Slovenjgradčani učvrstili v prvi polovici lestvice.  Po tekmi sta rokometaša obeh ekip, Nino Komar in Izidor Budja, povedala naslednje:
RK Slovenj Gradec (Nino Komar):Tekmo smo na začetku res odprli kontrolirano, nato nam je malo padla koncentracija in smo zato popustili. Med polčasom smo se zbrali, saj smo vedeli, koliko nam pomeni ta zmaga, zato smo tudi začeli v drugem polčasu na polno. Čestital bi fantom, pokazali smo da se lahko borimo in da lahko bijemo en za drugega.”
RK Maribor Branik (Izidor Budja):Kaj reči, imeli smo vse na pladnju, a nam je ušlo iz rok. Takšne priložnosti kot smo jo imeli danes so redke in vsakič ko je ne izkoristimo, je ena manj. Glave gor in gremo naprej, v naslednjem krogu imamo Krko iz Novega mesta v domači dvorani.”