Pomembna zmaga odbojkarjev Fužinarja proti Salonitu

V 13.krogu 1.A DOL lige so odbojkarji Fužinarja gostovali v Kanalu. Prva tekma v letošnjem letu je bila za Ravenčane zelo uspešna, saj se iz gostovanja vračajo s pomembno zmago. Tekma se je končala s 3:1 za Fužinar, v nizih s 25:21, 23:25, 19:25 in 24:26. Prvi niz je pripadel domači ekipi, potem pa je varovancem trenerja Bogdana Veličkovića uspel preobrat, dobili so tri nize zapored. Zmaga pomeni dvig na lestvici, Fužinar je sedaj z 11 točkami peti, vodi ACH s 37 točkami.

Po tekmi je trener Fužinarja Bogdan Veličković za naš portal povedal naslednje:

‘Čestitke mojim varovancem za izjemen karakter, ki so ga prikazali danes. Dvakrat so se vrnili po zaostanku v končnici (v 2. in 4. nizu), to lahko naredi le ekipa z izjemno trdim karakterjem in veliko željo po zmagi.

Po izgubljenem prvem nizu smo bili še naprej mirni, vedeli smo, da moramo biti potrpežljivi ter počakati svoje priložnosti, ki se nam bodo odprle, tako je tudi bilo.
Zmaga s 3:1 je velika zmaga, ki nam trenutno prinaša sijajno peto mesto na lestvici.
V soboto hočemo to zmago potrditi pred svojimi navijači proti Mariboru.
Zato VABLJENI “na Prežiha” v soboto ob 19.uri, da skupaj pridemo do četrte zmage v zadnjih petih tekmah ligaškega tekmovanja.’