Odličen nastop judoistov JK Acron Slovenj Gradec na evropskem mladinskem pokalu v Skopju

Odličen nastop judoistov JK Acron Slovenj Gradec na evropskem mladinskem pokalu v Skopju, kjer je nastopilo 229 judoistov in judoistk iz 29 držav in treh kontinentov. Za veselje je poskrbela Jevgenija Gajić, ki je v kategoriji do 57kg osvojila 3.mesto. Na poti do rezultata je premagala predstavnice Kanade, Gruzije in Turčije. Od Korošice je bila v polfinalu boljša le predstavnica Nemčije. Dobre borbe je prikazal tudi Vid Kavnik v kategoriji do 100kg, ki je zabeležil 2 zmagi proti predstavnikoma Makedonije in Srbije ter 2 poraza proti predstavnikoma Švedske in Črne Gore in tako končal na 5.mestu.
V kategoriji do 90kg je nastopil tudi Ožbej Razgoršek, ki pa je žal že v prvi borbi moral priznati premoč proti borcu iz Norveške.
Vir: Judo Koroška