Nogometaši Fužinarja v 21.krogu 2.SNL premagali Rogaško

Nogometaši ravenskega Fužinarja so v 21. krogu 2.SNL na domačem igrišču premagali Rogaško s 3:1. To je prva zmaga Fužinarja v spomladanskem delu sezone in prva po 13.krogu, ko so varovanci trenerja Mihaela Bukovca z istim izidom v Črni premagali Rudar iz Velenja.

Fužinar je predvsem v prvem polčasu, ki ga je dobil s 3:0, igral zelo dobro. Najprej je s prostega strela zadel Jakov Katuša. Nato sta prvič v dresu Fužinarja zadela še Mateo Verunica in Miloš Jovičić. V drugem polčasu je bil za goste uspešen Nejc Gradišar in postavil končni rezultat 3:1.

Fužinar se je z zmago znova povzpel v zgornji del lestvice, trenutno je z 29 točkami na osmem mestu. V vodstvu je še naprej Gorica z 52 točkami, Triglav na drugem mestu jih ima 46.

Naslednjo soboto se bo Fužinar v gosteh pomeril z ekipo ND Beltinci, ki se s točko manj nahaja na desetem mestu. Z morebitno novo zmago bi se Fužinar lahko še dvignil na lestvici, saj za petouvrščenim Rudarjem zaostaja le za dve točki.