Nogometaši Fužinarja izgubili na Ptuju

Nogometaši ravenskega Fužinarja so v 26.krogu 2.SNL gostovali na Ptuju pri zadnjeuvrščeni Dravi. Tekma se je končala z 2:0 za domačo ekipo. Oba gola je dal Vice Miljanić. Prvič je zadel v 36., drugič pa v 65.minuti. S tem porazom je Fužinar padel na deseto mesto. Drava pa se je pomaknila na predzadnje mesto in ima še realne možnosti za obstanek v ligi.

Poraz Fužinarja je nepričakovan, že tretji v nizu. Kljub porazu pa je že sedaj jasno, da bo imela Koroška tudi v naslednji sezoni svojega predstavnika v drugi ligi. Fužinar je namreč do sedaj zbral 33 točk, tako da ga Krško, Drava in Brežice v zadnjih štirih krogih niti teoretično ne morejo več ujeti.

Naslednji, 27.krog, bo na sporedu v sredo, 4.maja. Fužinar bo doma igral s Primorjem iz Ajdovščine. Tekma se bo na Mestnem stadionu na Ravnah začela ob 17.uri.