Luka Topalović zadel tudi proti Španiji

Na evropskem prvenstvu U17 na Madžarskem je bil odigran drugi krog. Slovenska reprezentanca je v Budimpešti s Španijo zgubila s 3:1. Za Špance so zadeli Guiu v 28., Mesa v 45. in Yamal v 50 minuti iz enajstmetrovke. Za Slovenijo je edini gol dal Luka Topalović v 54. minuti. Luka je po končanem napadu Slovenije španski izbrani vrsti v kazenskem prostoru lepo odvzel žogo in rutinirano zadel. To je njegov drugi gol na prvenstvu, lahko mu samo zaželimo, da jih bo v naslednjih tekmah še več.

Proti močni reprezentanci Španije naši niso imeli veliko možnosti. Še posebej po vodstvu Španije s 3:0 in izključitvi Hrvatina v 49. minuti. Kljub temu so do konca tekme uspeli znižati vodstvo nasprotnika. Za prikazano na igrišču zaslužijo izbranci selektorja Miša Brečka vseeno pohvale, poraz s 3:1 z eno najmočnejših svetovnih reprezentanc je časten.

Slovenija bo naslednjo tekmo odigrala v sredo, 24. maja, ko se bo v Telkiju pomerila z Italijo. Tekma se bo pričela ob 17. uri.