Kadeti Korvolley Mislinja zmagali na mednarodnem turnirju v Novem Sadu

Med božičnimi prazniki so se kadeti in kadetinje Korvolley Mislinja udeležili mednarodnega turnirja v Novem Sadu, enega najmočnejših in največjih mednarodnih turnirjev, katerega se udeleži preko 140 moških in ženskih ekip iz Srbije, Hrvaške, Bolgarije, Grčije, Romunije, Črne Gore in Slovenije.
Dekleta so po odličnih predstavah zasedle 9-12 mesto. V kategoriji kadetov pa so fantje presenetili vse odbojkarske strokovnjake, saj v tako močni konkurenci niso veljali za favorite. Iz tekme v tekmo so pod vodstvom trenerja Vuka dvigovali nivo svoje igre in v velikem finalu premagali velikana srbske odbojke, večkratnega državnega prvaka, ekipo Crvene Zvezde in osvojili zlato medaljo. Čestitke mladim odbojkarjem in odbojkaricam Korvolley Misinja!