Fužinar v končnici tekme izgubil v Kranju

Danes so bile odigrane tri tekme 2.SNL. Aluminij je doma premagaj Jadran Dekane s 4:1, Nafta je presenetljivo doma izgubila z Bistrico z 2:0, Fužinar pa je bil v Kranju proti Triglavu blizu zmage, a je klonil v zadnjih petnajstih minutah tekme. Nogometaši Triglav so v tem delu igre dvakrat zadeli in zmagali z 2:1.

Prvi polčas se je končal z vodstvom Ravenčanov z 1:0. Edini zadetek v tem delu igre je v dal Cener v 19.minuti.

V drugem polčasu je dolgo kazalo, da bodo igralci Fužinarja prišli celo do vseh treh točk. Potem pa je v razdobju petih minut domačim uspel popoln preobrat.

Najprej je v 76.minuti zadel Kopač, v 81. minuti pa še Kregar, ki je še pred kratkim igral za prvoligaša Radomlje.

Z drugo zaporedno zmago so se Kranjčani odlepili od dna tabele, imajo deset točk, dve manj od Fužinarja.

Naslednjo nedeljo čaka ravenske nogometaše v 12.krogu derbi v Velenju z domačim Rudarjem. Tekma na Mestnem stadionu Ob jezeru se bo pričela ob 15.uri.