Fužinar doma izgubil s Triglavom

Nogometaši Fužinarja so tudi v drugi zaporedni domači tekmi ostali brez točk. Kranjski Triglav jih je premagal z istim izidom kot pred tednom dni Gorica, z 2:0. Po novem porazu so se znašli v težkem položaju, saj so tri kroge pred koncem prvenstva padli na zadnje, šestnajsto mesto.

Gostje iz Kranja so v tem trenutku kakovostnejše moštvo, vendar so se morali za zmago krepko potruditi. Tekma na Ravnah je bila namreč odločena v zadnjih petindvajsetih minutah. Najprej je goste v 65.minuti v vodstvo popeljal Mak Varešanović, končni izid pa je minuto pred koncem postavil Marko Karamarko.

Do konca prvenstva so še trije krogi. Fužinar v naslednjem igra v Ajdovščini, nato doma proti Taboru, v zadnjem pa gostuje v BeltincihIlirija in Tabor mu bežita za točko, tako da je še vse odprto glede obstanka v ligi. Ob tekmi proti Taboru bo potrebno zmagati še enkrat na gostovanju ter tudi upati, da spodleti tudi neposrednima tekmecema za obstanek.

Izjava trenerja Fužinarja Mihaela Bukovca po tekmi:

“Težka tekma za nas, proti čvrstemu in zelo dobro organiziranemu nasprotniku, ki nam ni dovolil dosti v igri.
Kljub vsemu so naši fantje dali vse od sebe, a to žal ni bilo dovolj za prepotrebne točke.”