Slovenjgradčani iz Dobove s tretjo zaporedno zmago

Varovanci Ivana Vajdla so s še eno dobro predstavo vknjižili že svojo četrto zmago v letošnji sezoni. Korošci so kot favorit srečanja že takoj na začetku upravičili svojo vlogo in po nizu 0:4 v peti minuti povedli z 1:5. Prednost so nato držali skozi večino polčasa, vse dokler niso tik pred koncem domači odgovorili s serijo 4:0 (12:10). Do glavnega odmora sto gostje zadeli še enkrat in ekipi sta se v slačilnice podali pri rezultatu 12:11.

Po napotkih trenerja Vajdla so Slovenjgradčani v drugi polčas vstopili bolj suvereno,
in takoj na začetku spet presenetili z delnim izidom 0:4, ter povedli s 15:12. Kljub
poizkusom za morebitne preobrate, domačim ni uspelo rezultatsko približati. Do
konca srečanja so vajeti v svojih rokah držali rokometaši Slovenj Gradca, ki deset
minut pred koncem vodili že za 6 zadetkov (17:23). Tekma se je zaključila pri
rezultatu 25:29 in belo-modri so v svojo statistiko vpisali par novih točk v letošnji ligi