Luka Topalović zadel proti Olimpiji, na koncu se je zmage veselil Matevž Vidovšek

V četrtem krogu 1.SNL so nogometaši Olimpije v Stožicah premagali Domžale z 2:1. Za domače sta zadela Rui Pedro v 41. minuti iz enajstmetrovke in Marcel Ratnik v 59.minuti. Edini gol za Domžale pa je dal Prevaljčan Luka Topalović, ki je v 53. minuti izid izenačil. To sicer ni bilo dovolj niti za točko, saj je nekaj minut kasneje branilec domačih Ratnik z evrogolom odločil tekmo in prinesel Olimpiji nove tri točke. Dvoboj dveh igralcev iz Koroške je tako dobil Vuzeničan v vratih Olimpije, Matevž Vidovšek.

Veseli dejstvo, da je mladi, 17-letni Topalović tudi v novi sezoni in pod novim trenerjem, Dušan Kosić je pred kratkim na klopi Domžal zamenjal Simona Rožmana, v prvem planu. Tudi tokrat je začel v od začetka in se novemu trenerju oddolžil z zadetkom, ko je z bližine premagal Vidovška, ki prav tako že nekaj časa kaže vrhunsko, reprezentančno formo v vratih Olimpije.

Celoten izkupiček prodanih vstopnic s te tekme bodo v ljubljanskem klubu namenili žrtvam poplav.