Fužinar na Ravnah izgubil s Čardo Martjanci

Fužinar je v 6.krogu 3.SNL na Ravnah gostil Čardo Martjanci. Gostje so bili boljši in so zmagali s 3:0. Z zmago so se gostje na lestvici točkovno izenačili s Korotanom, imajo deset točk. Ravenčani s tremi točkami ostajajo na predzadnjem, trinajstem mestu. V vodstvu je Hajdina s petnajstimi točkami.

Kakšnih 120 gledalcev je na Mestnem stadionu Ravne videlo boljšo predstavo gostov, ki so trikrat zatresli mrežo domačega vratarja Tilna Marčiča.

V 13.minuti je bil najprej uspešen Patrik Žekš. Isti igralec je v 52.minuti povišal vodstvo.

Ko je Enej Meglič v 66.minuti še tretjič zadel za goste, je bilo dokončno jasno, da je tekma odločena. Mlada ekipa Fužinarja se z morebitnim golom ni uspela ‘vrniti v tekmo’. Gostje so se izkazali za čvrsto in kompaktno ekipo in so iz Raven zasluženo odnesli vse tri točke.

Mladinci Fužinarja so gostovali v Murski Soboti, kjer so po zelo dobri igri na koncu ostali brez točk. Mura jih je premagala s 3:2, domači so odločujoči gol dali v 89.minuti.

V naslednjem krogu igrajo člani Fužinarja v Šmartnem, mladinci pa doma z ekipo IB 1975 Ljubljana.